Вознијацки потполно гола во најновото издание на „ЕСПН“ (ФОТО) - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Ракомет
9/01/2018 17:58
Ракомет
9/01/2018 17:12
Ракомет
9/01/2018 15:55
Ракомет
9/01/2018 13:09

Вознијацки потполно гола во најновото издание на „ЕСПН“ (ФОТО)

Вознијацки потполно гола во најновото издание на „ЕСПН“ (ФОТО)

Данската тенисерка Каролина Вознијацки се појави како од мајка родена, потполно гола, во најновата провокативна фото-сесија на магазинот „ЕСПН“. Со работен наслов „Тело 2017“, Вознијацки позираше пред објективите, порачувајќи дека е горда на своето тело.

Некогаш таа беше најдобра светска тенисерка, но во последно време многу повеќе успех има во фотосесиите, отколку на тениските терени…

voznijacki gola 2

voznijacki gola 3voznijacki gola 4

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.