Ужас во БиХ: „Хорде Зла“ со топовски удар повредија свој навивач - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Ракомет
9/01/2018 17:58
Ракомет
9/01/2018 17:12
Ракомет
9/01/2018 15:55
Ракомет
9/01/2018 13:09

Ужас во БиХ: „Хорде Зла“ со топовски удар повредија свој навивач

Ужас во БиХ: „Хорде Зла“ со топовски удар повредија свој навивач

Страшен инцидент се случи на натпревар од босанскиот фудбалски шампионат меѓу Сараево и Слобода Тузла. Потешко е повреден еден навивач на домашниот тим, откако навивачката група „Хорде Зла“ испука топовски удар, но повреди свој член. Тој веднаш е пренесен во болница…


Užas – Navijač povrijeđen nakon topovskog udara… by clipsbh

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.