Секси тренинг на Линдзи Вон на плажа (фото) - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Ракомет
9/01/2018 17:58
Ракомет
9/01/2018 17:12
Ракомет
9/01/2018 15:55
Ракомет
9/01/2018 13:09

Секси тренинг на Линдзи Вон на плажа (фото)

Секси тренинг на Линдзи Вон на плажа (фото)

Фоторепортерите во Калифорнија не ја оставаат Линдзи Вон на мира. Американката ги започна своите подготовки за новата натпреварувачка сезона на плажите во Санта Моника, а папарацо-фотографите ја искористија првата прилика да ја уловат без скијачката опрема.

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.