Реалистична тетоважа од Меси на грбот на 54-годишна жена (ФОТО) - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Ракомет
9/01/2018 17:58
Ракомет
9/01/2018 17:12
Ракомет
9/01/2018 15:55
Ракомет
9/01/2018 13:09

Реалистична тетоважа од Меси на грбот на 54-годишна жена (ФОТО)

Реалистична тетоважа од Меси на грбот на 54-годишна жена (ФОТО)

54-годишната Норма Франчини толку многу ја сака ѕвездата на Барселона Лионел Меси, што одлучи да го тетовира неговиот лик на својот грб. За изработката на реалистичната и речеси перфектна тетоважа биле потребни шест часа.

15139253753438

15139253754818

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.