Одговорот на Каролина за Серена - уште посекси! - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Ракомет
9/01/2018 17:58
Ракомет
9/01/2018 17:12
Ракомет
9/01/2018 15:55
Ракомет
9/01/2018 13:09

Одговорот на Каролина за Серена – уште посекси!

Каролина Вознијацки и Серена Вилијамс се наоѓаат на заслужен одмор по крајот на тениската сезона, а се натпреваруваат која на својот профил на Твитер ќе објави посекси фотографија. Серена Вилијамс ги покажа своите големи адути, огромните гради, а сега и Вознијацки возврати на свој начин.

Нема што, навистина секси!

karolina seksi

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.