Од неа застанува здивот: Која е преубавата муза за Мундијалот во Русија? - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Ракомет
9/01/2018 17:58
Ракомет
9/01/2018 17:12
Ракомет
9/01/2018 15:55
Ракомет
9/01/2018 13:09

Од неа застанува здивот: Која е преубавата муза за Мундијалот во Русија?

Од неа застанува здивот: Која е преубавата муза за Мундијалот во Русија?

Егзотичната Лариса Рикелме беше најпопуларното лице на Светското првенство во Бразил, кое се одржа во 2014 година, а таа набргу би можела да биде фрлена во ’сенка’ од згодната Анастасија Квитко.

Таа е 21-годишна девојка која се занимава со мода, но според информациите, Квитко е најсериозниот кандидат за нова ’муза’ за Мундијалот што ќе се одржи во Русија во 2018 година.

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.