Нејмар каде и да оди - дава голови, знае и Бруна (ФОТО) - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Ракомет
9/01/2018 17:58
Ракомет
9/01/2018 17:12
Ракомет
9/01/2018 15:55
Ракомет
9/01/2018 13:09

Нејмар каде и да оди – дава голови, знае и Бруна (ФОТО)

Нејмар каде и да оди – дава голови, знае и Бруна (ФОТО)

Најскапиот светски фудбалер Нејмар ги помина новогодишните празници на прекрасен начин, на јахта со својата девојка Бруна, со која по третпат ја обнови љубовна врска. Велат, Нејмар каде и да оди – дава голови…

nejmar i bruna 1

nejmar i bruna 2

nejmar i bruna 3

nejmar i bruna 4

nejmar i bruna 5

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.