Комити со посебна честитка за Чкембари - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Ракомет
9/01/2018 17:58
Ракомет
9/01/2018 17:12
Ракомет
9/01/2018 15:55
Ракомет
9/01/2018 13:09

Комити со посебна честитка за Чкембари

Навивачката група Комити изработи неколку оригинални пароли за вечното дерби со Пелистер, поздравувајќи ги своите ривалите, Чкембарите, со посебна роденденска честитка…Секако, не беше тоа се, имаше и други пароли, многуи факели, втрчување во терен…  
 
 
 
 

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.