ФОТОГАЛЕРИЈА: Време за плачење - никако да помине! - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Ракомет
9/01/2018 17:58
Ракомет
9/01/2018 17:12
Ракомет
9/01/2018 15:55
Ракомет
9/01/2018 13:09

ФОТОГАЛЕРИЈА: Време за плачење – никако да помине!

ФОТОГАЛЕРИЈА: Време за плачење – никако да помине!

Уште едно срамно издание на кошаркарите на МЗТ Скопје во АБА лигата. Пораз и од Игокеа, вкупно 13-ти сезонава од 15 одиграни натпревари…

Разочарување меѓу најверните навивачи, неверување меѓу љубителите на кошарката, продолжување на времето за плачење меѓу „металците“… „Јане Сандански“ денеска уште еднаш тагуваше, останувајќи со прашањето ќе има ли прекин на очајната сезона!?

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.