ФОТО НА ДЕНОТ: Среќна Нова 2018 година - ви посакува Столе! - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Ракомет
9/01/2018 17:58
Ракомет
9/01/2018 17:12
Ракомет
9/01/2018 15:55
Ракомет
9/01/2018 13:09

ФОТО НА ДЕНОТ: Среќна Нова 2018 година – ви посакува Столе!

ФОТО НА ДЕНОТ: Среќна Нова 2018 година – ви посакува Столе!

СРЕЌНА НОВА 2018 ГОДИНА… Репрезентативен голман Столе Димитриевски еден од првите македонски репрезентативци го одбележа доаѓањето на Новата година. Заедно со свои колеги од шпанската Гимнастик Тарагона на специфичен начин посака поуспешна нова година пред нас!

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.