ФОТО НА ДЕНОТ: Навивач се станува од мали нозе - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Ракомет
9/01/2018 17:58
Ракомет
9/01/2018 17:12
Ракомет
9/01/2018 15:55
Ракомет
9/01/2018 13:09

ФОТО НА ДЕНОТ: Навивач се станува од мали нозе

ФОТО НА ДЕНОТ: Навивач се станува од мали нозе

Вистинската навивачка култура се стекнува од мали нозе, а речиси сигурно по тој пат ќе тргне ова мало дете, кое го следеше мечот на својот омилен клуб Црвена звезда против македонскиот шампион МЗТ Скопје.

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.